Pamokos Apuolės piliakalnyje

Rugsėjo 16 dieną Aleksandrijos pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių  bei  5-8 klasių mokiniams vyko netradicines pamokos ,,Rudens spalvos“ gamtoje – Apuolės piliakalnyje. Mokiniai atvykę į piliakalnį, įsirengė savo klasės vietas, tada mokytoja Daiva Lukošienė visus supažindino su tikslais, pristatė orientacinio žaidimo taisykles. Paaiškėjo, kad mes turėsime surasti  penkias stoteles, pasislėpusias piliakalnyje. Kai surasdavome  reikiamą stotelę,  privalėjome  atlikti mokytojų (rusų kalbos D. Dirkstienės, anglų kalbos – A. Ronkio, lietuvių kalbos – I. Statkutės, fizinio ugdymo- V. Mažrimo) sugalvotas užduotis. Pagaliau visi mokiniai susirinko  aikštelėje, girdėjosi juokas, vaikų klegesys, nes visi aptarinėjo atliktas užduotis. Kaip apdovanojimą gavome be galo skanios  žirnių košės – virtos  ant laužo. Kartu su visais koše vaišinosi ir mūsų mokyklos direktorius V. Jokšas.

Ši diena buvo kitokia,  reikalaujanti mąstymo ir fizinės jėgos, bet jos nekeisčiau į jokią  kitą mokyklos dieną, nes buvo linksma, smagu ir įdomu.

Rugilė Lukošiūtė – 5 klasės mokinė.

Pasidalinkite šia naujiena