PRANEŠIMAS APIE SKUODO RAJONO ALEKSANDRIJOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMĄ

Pranešame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 dalimi, 2.99 straipsnio 1 ir 2 dalimis, 2.101 straipsniu, Skuodo rajono savivaldybės tarybos 2022 m. balandžio 28 d. sprendimu Nr. T9–97 „Dėl sutikimo reorganizuoti Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinę mokyklą“ yra parengtas Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašas.

Reorganizuojama įstaiga – Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinė mokykla: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Liepų g. 9, Aleksandrijos k., LT-98333, Skuodo r.; įstaigos kodas – 190894298. Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Skuodo Bartuvos progimnazija: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Šatrijos g. 1, LT-98114, Skuodas; įstaigos kodas – 190892856. Duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Reorganizavimo būdas – prijungimas. Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinė mokykla reorganizuojama prijungiant prie Skuodo Bartuvos progimnazijos.

Pasibaigiantis juridinis asmuo – biudžetinė įstaiga Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinė mokykla.

Po reorganizavimo veiklą tęsiantis juridinis asmuo – Skuodo Bartuvos progimnazija, vykdysianti priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio I dalies programas ir atliksianti progimnazijos nuostatuose nustatytas funkcijas.

Po reorganizavimo Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinė mokykla tampa Skuodo Bartuvos progimnazijos struktūriniu padaliniu – Skuodo Bartuvos progimnazijos Aleksandrijos skyriumi, vykdančiu ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas.

Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinė mokykla baigia veiklą kaip juridinis asmuo nuo jos išregistravimo iš Juridinių asmenų registro dienos, bet ne vėliau kaip iki 2022 m. rugpjūčio 31 d.

Nuo Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos išregistravimo dienos visos teisės ir pareigos Lietuvos Respublikos įstatymų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka pereina Skuodo Bartuvos progimnazijai, kurios savininkas yra Skuodo rajono savivaldybė, savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Skuodo rajono savivaldybės taryba.

Informuojame, kad su reorganizavimo sąlygomis, Skuodo Bartuvos progimnazijos nuostatų projektu ir kitais dokumentais galima susipažinti Skuodo Bartuvos progimnazijos internetinėje svetainėje www.bartuva.lt, Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos internetinėje svetainėje www.aleksandrija.skuodas.lm.lt.

Pasidalinkite šia naujiena