Mieli mokytojai, klasių vadovai, kiti mokyklos darbuotojai, mokinių tėveliai (globėjai, rūpintojai)!

Prasidėję nauji 2021-ieji kalendoriniai finansiniai metai įpareigoja mus visus vėl prisidėti prie finansinės paramos, kurią mes skirsime vienai ar kitai įstaigai, bendrovei, įmonei ar pan.

Kviečiu Jus visus 1,2 % nuo savo pajamų mokesčio pervesti į Aleksandrijos pagrindinės mokyklos sąskaitą. Tai nesunkiai galite atlikti (iki 2021 metų gegužės 1 dienos) VMI elektroninėje deklaravimo sistemoje prisijungus prie savo paskyros arba mokesčių inspekcijoje.

Dėkojame už 2020 metais į mūsų mokyklos sąskaitą pervestus 1,2 % nuo pajamų mokesčio. Jei nesutrukdys paskelbtas karantinas ir pandemija, šiais metais ketiname toliau organizuoti tradicines šventes mokyklos bendruomenei, remti mokinių ir mokytojų renginių bei projektų organizavimą, turtinti mokomuosius kabinetus. Būsime dėkingi, jei šiais, 2021 metais, iki gegužės 1 dienos 1,2 % procento nuo pajamų mokesčio pervesite į mokyklos sąskaitą ugdymo įstaigos veiklos organizavimui, ugdymo proceso tobulinimui, kabinetų turtinimui, būtinų priemonių įsigijimui.

Dėkoju Jums!

Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu direktorius Virginijus Jokšas

Mokesčių inspekcijoje ar internete pildykite:

Prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinei mokyklai formos pildymas. Renkamės  šią formos versiją:

FR0512 v.4

Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms   Versija 2020-12-30

1     laukelis ———– jūsų asmens kodas,

3V  laukelis ———– jūsų vardas,

3P  laukelis ———– jūsų pavardė,

5     laukelis————2020,

6S  laukelis ————X,

1    eilutė

E1  laukelis ————2,

E2  laukelis ————190894298,

E4  laukelis ————1,20

Ačiū, Jūs deklaravote savo paramą Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinei mokyklai.

Pagarbiai – Virginijus Jokšas, Skuodo rajono Aleksandrijos pagrindinės mokyklos direktorius

1,2 proc 2021 Aleksandr